Zack Snyder’s Justice League’in Türkiye’de nasıl yayınlanacağı belli oldu

2017 yılında Zack Snyder yönetiminde vurulan Justice League, yönetmenin yaşadığı talihsiz olay nedeniyle bildiğiniz gibi Joss Whedon'a teslim edildi. Ancak çıkan film çok popüler bir film değildi. Zack Snyder ayrıca yıllar sonra filmin kendi versiyonunu yayınlamak istedi. Geçtiğimiz yıl açıklanan Zack Snyder'in Justice League'inin HBO Max'te yayınlanacağı açıklandı. HBO Max ise maalesef şimdilik sadece Amerika'da mevcut. Diğer ülkelerde nasıl yayınlanacağı geçen gün belli oldu.

Her ülke için yayıncılar, Zack Snyder's Justice League'in resmi web sitesinde duyuruldu. Zack Snyder'in Justice League'i 18 Mart'ta tüm dünya ile eş zamanlı yayınlanacak. Platform Türkiye, Turk Telekom ve Turkcell Tivibu TV'de daha fazla yayınlanacak. Film büyük olasılıkla ekstra bir ücret karşılığında satılacak.

Zack Snyder'ın Justice League'i 4 saatlik bir film olarak vizyona girecek. Film, daha önce görülmemiş yaklaşık 2,5 saatlik sahneler içerecek. Son olarak, aşağıda film için paylaşılan iki ayrı klibi bulabilirsiniz.

Bunlara da Göz Atın

Zack Snyder’s Justice League, Amerika ile aynı anda Türkiye’de de yayınlanacak

Sadece HBO Max'te yayınlanacak olan Zack Snyder'in Justice League'in diğer ülkelerde nasıl yayınlanacağı bilinmiyordu ama işler biraz daha düzleşti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

panelci.org - Ressources et information concernant panelci Resources and Information.

panelci.org

Renew Now