Star Wars Knights of the Old Republic II: The Sith Lords, mobil cihazlar için çıktı

2005 yılında yayınlanan ve Aspyr Media tarafından geliştirilen ve Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen Star Wars Knights of the Old Republic II:The Sith Lords adlı ilk rol yapma oyunu mobil cihazlar için ilk kez sahneye çıktı.

Star Wars Knights of the Old Republic II:The Sith Lords, oyunlardan birinin devamı niteliğindeki Star Wars Knights of the Old Republic, iOS ve Android cihazlar için piyasaya sürüldü. Star Wars Knights of the Old Republic II:The Sith Lords, ana oyunun tüm özelliklerini içerir. Ayrıca oyun, mobil cihazların dokunmatik ekranlarda oynanması için optimize edildi.

Oyunun Google Play sayfasına buradan ve App Store sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Oyun, iOS cihazlarda 3,9 GB ve fiyatı 139,99 TL. Android'deki oyun 134,99 TL. Oyunu cihazınıza yüklemek için Android 6.0 veya üstünü kullanıyor olmanız gerekir. Oyun için paylaşılan fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Star Wars ™:KOTOR II

Aspyr Medya (iDP)

Oyunlar
₺139,99
3,9 GB

STAR WARS ™:KOTOR II

Aspyr Media, Inc.

Macera Oyunları
134,99₺
37 milyon

Bunlara da Göz Atın

Simülasyon oyunu Bio Inc. Redemption, Aralık’ta mobil cihazlara geliyor

DryGin Studios'un yeni simülasyon oyunu Bio Inc. Redemption, iOS ve Android cihazlar için 8 Aralık'ta App Store ve Google Play'de yayınlanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

panelci.org - Ressources et information concernant panelci Resources and Information.

panelci.org

Renew Now