Salgının Unutulduğu AKP Kongrelerinde Konuşan Erdoğan: ‘Çarşamba Günü Beni Mutlaka İzleyin’

Salonda sıkışıp kalan Erdoğanlardan biri, kongre katılımcılarına yan yana oturanlara hitap ederek, "Temizlik, maskeye ve kurallara dikkat ederek Kongremize ulaşmaya devam ediyoruz" dedi. Türkiye'nin yanında

Tüm konularla tüm platformlarda ilgilenen belediyelerden hükümetin her kademesine konuşan Erdoğan, gayretli bir kadroyla görüştüğünü belirterek, çarşamba günkü 'millete hitap' konuşmasında 'birçok güzelliği' anlatacağını söyledi. Erdoğan'ın açıklamalarının manşetleri şöyle:Kimseyi yabancılaştırmadan, halkımızı ayırmadan herkesi kucaklamaya çalıştık.Bolen'i değil, kucaklaştırmayı değil, tüm vatandaşlarımızın kardeşini birleştirerek kardeş Türkiye'yi müzakere etmek isteyenlere inat, bir ortak paydayı bir araya getiren ekip.

Çocuklarımız 2053 vizyonunu daha büyük ve güçlü Türkiye'ye miras bırakarak hayata geçirebilir, çaba göstermeliyiz. Bu süreçte Rabia'mızı daha sıkı korumalıyız. Geçmişte aktörler bugün CHP kadar kötü bir imaj sergilediler, dağılmaya başladılar, CHP'nin iktidar kişiliği için yaptıklarına baktığımızda bir boşlukla karşılaşıyoruz, hiçbir yol geçemeyecek kadar yükseğe geçmiyor üstesinden gelmek. CHP'nin başındaki şahsın herkesi dışarı atarak sergilediği diktatörlük, tek parti dönemiyle yarışmaya başladı. Tek başarı öyküsü bantta parti başına gelmek olan kişiye, partisindeki taciz ve tecavüz olaylarının üstünü kendi karakterine veriyoruz. Çarşamba günü milletle konuşmamı mutlaka izleyin. Orada birçok güzelliği sunacağım.

Bunlara da Göz Atın

Kalp Krizi Geçiren Usta Tiyatrocu Rasim Öztekin İçin Acil Kan Aranıyor!

62 yaşındaki usta oyuncu Rasim Öztekin, bugün öğle saatlerinde arkadaşlarıyla mesajlaştıktan sonra hastalandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

panelci.org - Ressources et information concernant panelci Resources and Information.

panelci.org

Renew Now