Redmi yeni dizüstü bilgisayarlarını tanıttı: RedmiBook Pro 14 ve 15

Redmi markası sonunda merakla beklenen yeni dizüstü bilgisayarını duyurdu. Yeni RedmiBook Pro, 11. Nesil Intel Core işlemcilerden güç alırken, 14 ve 15 inç olmak üzere iki farklı boyutta geliyor.

RedmiBook Pro, tamamen metal bir gövdeyle geldi. Başta da belirttiğimiz gibi 14 ve 15 inç ekran seçenekleri mevcut. Ancak yalnızca daha büyük model 3.2K çözünürlük ve 90 Hz yenileme hızı sunar. RedmiBook Pro 15'in 15 inç MacBook Pro'dan daha yüksek piksel yoğunluğuna sahip olduğu açıklandı.

Dizüstü bilgisayarlar, 11. Nesil Intel Core işlemci (Core i5 ve Core i7) seçenekleriyle sunulur. Ayrıca Intel Xe entegre grafik birimi veya NVIDIA GeForce MX450 grafik kartı (2 GB GDDR5) ile tercih edilebilecekleri de unutulmamalıdır. Bunlara 16 GB RAM ve 512 GB SSD depolama eşlik ediyor.

RedmiBook Pro 15'in pil kapasitesi tabloya 70 Wh olarak yansıtılırken, RedmiBook Pro 14'ün 56 Wh kapasiteli bir pil ile donatıldığını görüyoruz. En üst model 100W güç adaptörüyle birlikte gelir. Diğer versiyonda 65W şarj adaptörü var.

Yeni RedmiBook Pro'nun diğer özellikleri, Wi-Fi 6 desteği, Thunderbolt 4 arayüzlü USB-C bağlantı noktası, güç anahtarına entegre parmak izi tarayıcı olarak sıralanabilir. Cihazların fiyat etiketleri, donanım yapılandırmasına bağlı olarak farklılık gösterir:

RedmiBook Pro 14:

RedmiBook Pro 15:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

panelci.org - Ressources et information concernant panelci Resources and Information.

panelci.org

Renew Now