Nintendo Switch’in Kaliteli Grafikleriyle Ön Plana Çıkan Project Triangle Strategy Duyuruldu

Square Enix, Nintendo Switch sahipleri tarafından oynanabilecek bir oyun olan Project Triangle Strategy'yi duyurdu. RPG ve strateji türünü birleştiren oyun kaliteli grafikleri ile öne çıkıyor. Oyunun 2022 yılında piyasaya sürülecek demo versiyonu şu andan itibaren deneyimlenebiliyor.

Video oyun sektörünün sevilen isimlerinden Square Enix, Nintendo Switch için geliştirdiği yeni oyununu duyurdu. "Proje Üçgen Stratejisi" olarak adlandırılan bu oyun, 2 boyutlu olmasına rağmen grafik kalitesiyle dikkat çekecek gibi görünüyor. Deneyimli analistlere göre Project Triangle Strategy, Nintendo Switch'te şimdiye kadar görülen en kaliteli grafiklere sahip oyun olarak tarihe geçecek. Square Enix'in açıklamalarına göre şirketin yeni oyunu 2022'de piyasaya sürülecek. Ancak bu oyunu beklemek istemeyen Switch sahipleri eShop üzerinden mini bir demo sürümünü indirebilir ve oyunun neler sunduğuna dair genel bir bakış elde edebilir. Oyunun genel teması, yüzlerce benzerliği olan strateji ve RPG kombinasyonudur. Pek çok Nintendo Switch sahibinin bu oyuna hayran kalacağını belirten firma, oyunun hemen hemen her oyuncuya hitap edebilecek seviyede olduğunu belirtiyor. Ancak bu iddiaların doğruluğu oyun yayınlandıktan ve oyuncular tarafından yorumlandıktan sonra belirlenecektir.

Bunlara da Göz Atın

Cyberpunk 2077 1.12 güncellemesi yayınlandı

Kullanıcı baskısı nedeniyle erken çıkan Cyberpunk 2077, güvenlik açıkları ve hataları ile ön plana çıkıyor. Bugün kritik boşlukları kapatan 1.12 güncellemesi yayınlandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

panelci.org - Ressources et information concernant panelci Resources and Information.

panelci.org

Renew Now