Mercedes Benz, ‘En İyi Küresel Markalar’ Sıralamasına Göre En Değerli Otomobil Üreticisi Oldu

Alman otomobil devi Mercedes Benz, Interbrand'ın "En İyi Küresel Markalar" sıralamasında ilk 10'a girerek en değerli otomobil üreticisi oldu. Şirket, dört yıl üst üste ilk 10'da olmayı başardı.

Alman otomobil üreticisi Mercedes Benz, bugüne kadar çıkardığı tüm modelleri ile otomobil tutkunlarının beğenisini kazanmayı başardı. Şirket, bu başarısından dolayı yeni bir ödülle ödüllendirildi. Mercedes Benz, 'En İyi Küresel Markalar' sıralamasında sekizinci sırada yer aldı.

Amerika Birleşik Devletleri merkezli marka danışmanlık şirketi Interbrand, bu yılki 'En İyi Küresel Markalar' sıralamasını yayınladı. Alman otomobil devi Mercedes Benz, 49.268 milyar dolarlık marka değeriyle ilk 10'a girmeyi başaran Avrupa merkezli tek otomobil üreticisi oldu.

Mercedes Benz, üst üste 4. kez ilk 10'da yer aldı:

Mercedes Benz AG Pazarlama Başkanı Yardımcısı Bettina Fetzer, Interbrand'ın sıralamasına ilişkin açıklama yaptı. Bettina Fetzer, 'Tüm Mercedes Benz ekibi bu yıl' En İyi Küresel Markalar 'sıralamasında yine ilk 10'da olmaktan gurur duyuyor. Mercedes Benz, bu yılki sıralamanın açıklanmasıyla üst üste dördüncü kez En İyi Küresel Markalar listesinde ilk 10'a girmeyi başardı. Açıklamasına devam eden Bettina Fetzer, başarılarının sırrının müşterilerinin ihtiyaçlarına odaklanmaları olduğunu belirtti.

Bunlara da Göz Atın

Epic Games: Apple’ın Epic’in Emeğinin Meyvelerini Alma Hakkı Yok

Epic Games, yakın tarihli bir mahkeme dosyasında Apple'ın Epic'in emeğinin meyvelerini alma hakkına sahip olmadığını …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

panelci.org - Ressources et information concernant panelci Resources and Information.

panelci.org

Renew Now