Apple, Kablosuz Şarj Performansını Geliştiren MagSafe’i Tanıttı

Kablosuz şarj performansını artıran MagSafe, Apple'ın bugün canlı etkinlikte tanıttığı yeni ürünler arasında yer aldı. MagSafe, yeni iPhone'lara aksesuar eklemek için de bir çözüm oldu.

Teknoloji devi Apple, uzun zamandır beklediğimiz etkinliği bugün canlı olarak gerçekleştirdi. Yeni iPhone 12 ailesinin tanıtıldığı etkinlikte firmanın yeni ürünleri de kendine yer buldu. Firmanın bugün tanıttığı ürünlerden biri de ilk kez gördüğümüz ve kablosuz şarj performansını artıracak olan MagSafe oldu. Apple'ın yeni 15 W kablosuz şarj desteği tüm iPhone 12 modellerinde sunulacak. Ancak MagSafe yalnızca kablosuz şarjı kolaylaştırmakla kalmaz; iPhone 12, diğer Apple aksesuarlarını cihazlara yerleştirmenize izin verecektir.

Aksesuarlar yeni iPhone'larda da mevcut olacak:

Aslında Apple, iPhone 12 modellerinde kullanıcılarına kablosuz şarjda kolaylık sağlamak istiyor ve telefon koruyucularına eklenen mıknatıs sayesinde çözüm olarak MagSafe ile karşımıza çıkıyor. daha fazlasını da sunabilir. iPhone 12 kullanıcıları, mıknatıs sayesinde telefonlarını kablosuz şarja daha kolay yerleştirebilecek.

Akıllı telefonun kablosuz şarj platformuna doğru şekilde oturması ile verimlilik de artacak ve telefonun şarj süresi küçük hatalardan etkilenmeyecektir. Ek olarak, kullanıcılar Apple'ın cüzdanını mıknatısa yerleştirebilecekler. Ek olarak, kapatıldığında küçük bir parçanın zamanını gösterecek yeni bir deri koruma da MagSafe ile kullanılabilir.

Bunlara da Göz Atın

Netflix HDR desteği sunduğu yeni telefonları açıkladı

Netflix, HDR desteğini her geçen gün genişletmeye devam ediyor. Ocak 2021 itibarıyla Netflix HDR içeriklerinin akıllı telefonlarda izlenebileceği liste güncellendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

panelci.org - Ressources et information concernant panelci Resources and Information.

panelci.org

Renew Now