Windows 10 Telefonunuz uygulamasına üç yeni özellik eklendi

Yazılım devi Microsoft, Windows 10 için tasarlanan Telefonunuz uygulamasına yeni özellikler getirmeye devam ediyor. Şirket, her geçen gün daha kullanışlı hale gelen uygulamayı güncelliyor.

Yeni sürümle birlikte Telefonunuz uygulamasına üç yeni özellik eklenmiştir. Bunlardan biri, fotoğrafları aynı anda hem bilgisayardan hem de telefondan silme işlevidir. Böylece galerinizi bilgisayarınızdan düzenlemeniz daha kolay olacaktır.

Uygulamaya yeni özelliklerle ilgili detayları da içeren "Yenilikler" sayfası eklendi. Bu sayede arayüzün üst kısmına yerleştirilen ikona dokunarak uygulamaya hangi yeni özelliklerin eklendiğini görebileceksiniz.

Telefon uygulamanızın işletim sistemiyle birlikte (arka planda) başlatılmasını sağlayan bir seçenek Ayarlar bölümüne dahil edilmiştir. Tüm bu yenilikler kademeli olarak tanıtılmaktadır. Güncelleme önümüzdeki birkaç gün içinde herkesin kullanımına sunulacak.

Bunlara da Göz Atın

Telegram botu 100 bin kadına deepfake uyguladı

DeepNude yazılımını temel alan bir Telegram botu, 100.000'den fazla kadının çıplak vücutlarında fotoğraflarını yayınladı ve sohbetlerde paylaştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

panelci.org - Ressources et information concernant panelci Resources and Information.

panelci.org

Renew Now